L

im. 1 Pułku Strzelców Bytomskich dokonuje sekretariat szkoły w terminie od
8 marca 2021 r.
do 7 maja 2021 r.
w godzinach od 8:00 do 15:00.

Od kilku lat dla naszych pierwszoklasistów przygotowujemy ciekawe zajęcia dodatkowe:
gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, aerobic, cykliczne spotkania z pedagogiem szkolnym pod hasłem "Rozwijam swoje zmysły", zajęcia z języka angielskiego i języka niemieckiego, zajęcia szachowe i z siatkówki.
Dla nowych uczniów również przygotujemy ciekawe zajęcia, oczekują c Państwa propozycji w celu zaspokojenia potrzeb Państwa dzieci.

Zapisu dziecka do szkoły dokonuje pracownik szkoły na podstawie dowodu osobistego lub innego dowodu tożsamości rodziców/prawnych opiekunów dziecka i złożonego zgłoszenia (dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły) lub wniosku o przyjęcie dziecka (dziecko zamieszkałe poza obwodem szkoły).
Prosimy o podpisy obojga rodziców lub opiekunów prawnych na zgłoszeniach lub wnioskach.

W tym roku szkolnym nie możemy zorganizować dnia otwartego, ale proponujemy wirtualne odwiedzenie naszej szkoły.
Prezentację umieścimy na stronie internetowej szkoły (kliknij w link poniżej):

zso11.interpc.pl

• >Zgłoszenie dziecka do pierwszej klasy rejonowej publicznej szkoły podstawowej
    - pobierz plik

• Wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy publicznej szkoły podstawowej
    - pobierz plik

• Informacja w sprawie przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego
    - pobierz plik

• Komunikat nr 1/2021 z dnia 18 stycznia 2021 r.
    - pobierz plik

• Komunikat nr 2/2021 dnia 18 stycznia 2021 r.

• Uchwała Rady Miejskiej w Bytomiu