cze222026
Wydarzenia Piszą o nas!
Piszą o nas!


Miło nam podzielić się informacją, że w oficjalnych aktualnościach miasta pojawił się artykuł o wizycie młodzieży z czeskiego Vsetína w naszej szkole.
To były dni pełne integracji, wspólnych rozmów, poznawania kultury i budowania międzynarodowych przyjaźni. 
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego spotkania i wspólnie pokazać, jak ważna jest otwartość, współpraca oraz wymiana doświadczeń między młodymi ludźmi.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, serdeczną atmosferę i piękne wspomnienia, które z pewnością zostaną z nami na długo! 

Artykuł dostępny tutaj:
Miasto Bytom – Młodzież z Vsetína odwiedziła Bytom