cze222026
Życie szkoły Klaudia

Wręczenie nagród w konkursie wiedzy o Bytomiu

17 czerwca 2026 roku uczniowie naszej szkoły Patryk Bieleń i Piotr Miś wzięli udział w uroczystej gali wręczenia nagród dla laureatów 26 edycji konkursu wiedzy o Bytomiu. Uroczystego wręczenia nagród dokonała Pani Naczelnik wydziału Edukacji w Bytomiu dr Barbara Freier- Pniok.